فولکس واگن تیزری از خودروی برقی جدید خود را منتشر کرد
فولکس واگن اولین تیزر از خودروی کانسپت تمام برقی Bulli را منتشر کرد که ماه ژانویه در نمایشگاه CES سال 2016 رونمایی خواهد شد.

به گزارش خبرخودرو، این خودروساز اعلام کرده که رونمایی جهانی کانسپت برقی جدیدش، آغاز دوره جدیدی از خودروهای برقی ارزان با طیف حرکتی بالا را نشان می دهد. دکتر Herbert Diess، مدیر برند خودروهای سواری فولکس واگن در این نمایشگاه سخنرانیکرده و از فولکس واگن E-Bulli کانسپت جدید رونمایی می کند.

تصویر تیزر این خودرو که توسط فولکس واگن منتشر شده، قسمت جلوی متمایز و تهاجمی را نشان می دهد که برخلاف دیگر مدل های تولیدی این خودروساز است. یک جلوپنجره V شکل عریض با قسمت های افقی به همراه چراغ های LED در قسمت جلوی این خودرو به چشم می خورد. لوگوی بزرگی از فولکس واگن در مرکز جلوپنجره این خودرو قرار گرفته و به خاطر نشان دادن حالت یک کانسپت، نورپردازی شده است. چراغ های جلوی کوچک اما قدرتمند و لامپ های دید در روز C شکل جزئیات دیده شده در این تیزر را کامل می کنند.

گفته می شود این کانسپت به تولید رسیده و طراحی خود را حفظ خواهد کرد. گزارش شده است که نسخه تولیدی این خودرو از سال 2017 در کارخانهPuebla فولکس واگن در مکزیک ساخته می شود.

فولکس واگن Bulli تمام برقی یا همان میکروباس که این خودروساز معرفی کرده دارای نسخه ای معمولی نیز خواهد بود که از موتورهای بنزینی و دیزلی چهار سیلندر رایج بهره می برد.

نویسنده : ادمین | تاریخ : دوشنبه 03 اسفند 1394 | بازدید ها : 353 بار