واحد عملیات ویژه مک لارن شاسی بلند نیز می سازد
واحد عملیات ویژه مک لارن یک بخش مخصوص است که آپشن های سفارشی بدون محدودیت را برای مشتریان عرضه می کند.

به گزارش خبرخودرو، این واحد هم چنین قادر است بر اساس درخواست مشتریان خودروهای تک سفارشی را نیز بسازد البته به شرطی که قیمت برای آن ها مهم نباشد.

Robert Melville، مدیر طراحی مک لارن در پاسخی به سوال در مورد امکان ساخت شاسی بلند یا خودروهای چهار سرنشین مک لارن اظهار داشت: "اگر مشتریان به واحد عملیات ویژه مراجعه کنند یک بدنه کاملا جدید با قدرت بیش تر یا کم تر برای آن ها طراحی می شود. ما هر چیزی را که بخواهید برای شما طراحی می کنیم البته به شرطی که پول برایتان مهم نباشد."

در حال حاضر مک لارن برنامه ای برای توسعه طیف مدل های خود با خودروهای شاسی بلند یا بزرگ تر ندارد. این نوع خودروها با طرح کنونی مک لارن همخوانی ندارند که تنها ابرخودروها و هایپرکارها را تولید می کند. هم چنین این خودروساز هیچ معماری ندارد که بتواند ساختار یک شاسی بلندرا برای آن ها شکل دهد.

در نتیجه، ساخت یک شاسی بلند میلیون ها پوند هزینه برای این خودروساز خواهد داشت چرا که باید ساختار فیبر کربنی کاملا جدیدی برای آن طراحی و ساخته شود. حتی در صورت تولید چنین مدلی تعداد آن به خاظر هزینه ها محدود خواهد بود. این مدل می تواند خودرویی فوق ویژه باشد که با رنج روورهای ممتاز از واحد خودروهای ویژه لند روور رقابت می کند.

 

نویسنده : ادمین | تاریخ : چهارشنبه 09 دي 1394 | بازدید ها : 310 بار