پروتون یک کانسپت جدید را به نمایش درآورد
پروتون علاوه بر نمایش بخش هایی از پروتون پردانا مدل 2016 یک کانسپت جدید به نام پروتون پیکاپ کانسپت را نیز معرفی کرده است.

به گزارش خبرخودرو، این کانسپت دارای قسمت جلویی شبیه به پیکاپ فورد F-150 Raptor است.این خودرو دارای جلوپنجره ای قابل توجه است که توسط نواری با روکش نقره ای که دارای نوار باریکی از لامپ های LED در دو طرف است و از روی چراغ های جلو رد می شود، منشعب شده است. محافظ رادیاتور این خودرو دارای طراحی کندوی عسل است در حالی که قسمت زیرین آن دارای لبه ای با ظاهر تهاجمی است.

گفته می شود نیم رخ و کابین این خودرو شبیه به چندمنظوره Exora است. کناره های این خودرو دارای ستون A مشابه هستند در حالی که ساختار داشبورد آن نیز مشابه این چندمنظوره مسافربر است. در قسمت پشت این خودرو در صندوق عقبی با نام این خودروساز روی آن و یک نوار خاکستری تیره کشیده شده به طرفین و ادغام شده با چراغ های عقب کوچک تعبیه شده است.

مدیرطراحی پروتون، Azlan Othman اظهار داشت: "با توجه به موفقیت Jumbuck، دلیلی ندارد که به بخش هایی که یک بار برای ما سودآور بوده اند فکر نکنیم." البته هنوز برنامه تولید مشخصی برای این خودرو وجود ندارد.

نویسنده : ادمین | تاریخ : جمعه 08 آبان 1394 | بازدید ها : 316 بار