مشکل خصوصی سازی است، نه مرجع قیمت گذاری
عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس گفت: تنها راه نجات صنعت خودرو از مشکلات کنونی واگذاری این صنعت به بخش خصوصی است و تفاوتی نمی کند کدام سازمان یا شورا قیمت خودرو را تعیین کند.

مشکل خصوصی سازی است، نه مرجع قیمت گذاری

داریوش اسماعیلی  در زمینه واگذاری قیمت گذاری خودرو به سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان گفت: قیمت گذاری خودرو از این شورا به آن شورا و از این سازمان به آن سازمان دردی را از مشکلات صنعت خودرو کشور دوا نمی کند. باید برنامه تولید را در همه بخش های صنعتی کشور از جمله بحث خودرو در دستور کار قرار دهیم.

نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر می خواهیم محصولاتی که تولید می شود هم از لحاظ کیفیت وهم کمیت در سطح قابل قبولی قرار داشته باشد باید به بحث تحقیق و توسعه و ارتباط با دانشگاه ها اهمیت بیشتری دهیم تا بتوانیم نه تنها این صنعت را مدیریت کنیم بلکه قیمت ها را نیز کاهش دهیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به این که واگذاری صنعت خودروسازی به بخش خصوصی تنها راه نجات این صنعت است افزود: خیلی تفاوت نمی کند شورای رقابت یا سازمان حمایت قیمت گذاری کنند چرا که دولت باید زمانی را تعیین کند تا در چند سال آینده حمایت و یا دخالت خود را در صنعت خودروسازی محدود کند

نویسنده : ادمین | تاریخ : سه شنبه 24 شهريور 1394 | بازدید ها : 350 بار