پورشه، راننده خودرو را در تصادف پل واکر مقصر دانست
پورشه  به شکایت حقوقی از این شرکت  در مورد تصادف پل واکر واکنش نشان داد. وکلای این شرکت، راجر روداس، راننده پورشه کاررا جی تی مدل 2005 را مقصر تصادف مرگباری اعلام کردند که منجر به مرگ پل واکر شد. 

به گزار ش پایگاه خبری «مجله ماشین»، پیش از این در ماه جاری، همسر راجر علیه نمایندگی پورشه در آمریکای شمالی، شکایتی مطرح کرده و مدعی قصور شرکت سازنده به عنوان عامل مرگ همسرش و واکر، عدم احساس مسئولیت شرکت سازنده و قتل غیرعمد شده بود. 

راجر روداس 38 ساله یک مدیر مالی بود، با این حال در مسابقات اتومبیل رانی پورشه  نیز شرکت می کرد. طبق گزارش نهایی پزشکی قانونی لس آنجلس، خودروی مذکور هنگام تصادف با درخت و سپس شعله ور شدن در آذرماه سال 92، بیش از 160 کیلومتر در ساعت سرعت داشته است. کارشناسان علت تصادف را سرعت بالا دانستند. پل واکر، ستاره 40 ساله مجموعه سریع و خشن در نهایت در اثر صدمات ناشی از حرارت و ضربه جان خود را از دست داد. عامل مرگ روداس نیز آسیب های متعدد ناشی از ضربه اعلام شد. 

وکیل پورشه گفت: مرگ روداس و سایر صدمات وارد شده، نتیجه قصور خود روداس بود که خودش و دیگران را در معرض خطر و اتفاقات ناگوار قرار داد. پورشه منکر نقص فنی این مدل شده است.

نویسنده : ادمین | تاریخ : شنبه 06 تير 1394 | بازدید ها : 505 بار